شلوار اسلش یکی از لباس های ورزشی است. که امروزه در میان جوانان و نوجوانان بخصوص پسرها محبوب شده است. این شلوارها در دو نوع دخترانه و پسرانه تولید می شوند. اما معمولا نوع پسرانه دارای جنس و تنوع و محبوبیت بیشتری است. در ادامه ویژگی های شلوار اسلش و ست کردن آن با سایر لباس ها را بررسی می کنیم.

 شلوار اسلش

ویژگی های شلوار اسلش

نوعی شلوار اسپرت و ورزشی که هم مناسب مردان و هم زنان است. چنین شلواری معمولا از نوع کشباف بوده و یک بند در ناحیه کمر دارد. معمولا این شلوارها از جنس پارچه کشی تهیه طراحی می شوند.

برخی از شلوارها دارای جنس کشی نیستند و برای اینکه خاصیت کشسانی داشته باشند، قواره بزرگتری در آنها بکار رفته است. برخی از جنس پلی استر و برخی دارای درصد بیشتری از نخ هستند. شلوارهای از جنس نخی، دوام بیشتری دارند.

اسلش از نوع راحتی و اسپرت محسوب می شود اما معمولا در مکان ها و موقعیت های مختلف کاربرد دارد. به عبارتی چندکاره است، مثلا هم در خانه، هم در بیرون از خانه، هم در تفریح، یکی از بهترین و پرطرفدارترین شلوارها برای جوانان و نوجوانان است. اما برای موقعیت ها و مکان های رسمی مناسب نیست و از آن استقبال نمی شود.

ویژگی های شلوار اسلش

معمولا قسمت زانو تا ساق پا در چنین شلواری، تنگ تر از قسمت بالای آن است. می توان این شلوارها را براحتی با سایر لباس ها ست کرد. ست کردن با لباس های مناسب باعث جذابیت و ظاهری متفاوت در شما می شود. به دلیل تنوع بسیار زیاد این نوع شلوار، می توان آن را با انواع تیشرت، سویشرت، پیراهن، پلیور و غیره ست کرد.

ست کردن شلوار با سایر لباس ها

برخی افراد بخصوص جوانان، به لباس های راحت و ورزشی علاقه بیشتری دارند. به همین منظور، لباس های متنوع زیادی وجود دارد که می توانید آنها را با هم ست کنید و خوش تیپ به نظر برسید. از این ترکیب و ست کردن می توانید در محیط های مختلف و دورهمی ها استفاده کنید.

ست شلوار اسلش با  تیشرت

ست شلوار و تیشرت، یکی از انتخاب های رایجی است که اغلب پسران و مردان از آن استقبال می کنند. درمورد ترکیب تی شرت و این شلوار باید دقت داشته باشید که رنگ آنها با یکدیگر همخوانی داشته باشد. همچنین از تیشرت هایی استفاده کنید که متناسب با ابعاد بدن شما باشند. از تیشرت بزرگ و گشاد استفاده نکنید.

 شلوار اسلش با تیشرت

ست با سوئیشرت

ترکیب سوئیشرت و اسلش ، حس ورزشی بیشتری به شما می دهد و تناسب بیشتری با یکدیگر دارند. اینکه از سوئیشرت کلاه دار یا بی کلاه استفاده کنید، تفاوتی ندارد. می توانید از سوئیشرت ورزشی یا رسمی استفاده کنید. کفش های کتانی به همراه این ترکیب نیز شما را شیک تر نشان می دهد. علاوه براین، می توانید از پولیور و شلوار نیز با هم استفاده کنید.

 شلوار اسلش با سویشرت

ست با کفش

معمولا مناسب ترین کفش برای چنین شلواری، کتانی است. اما انواع کفش کتانی را با انواع شلوارها می توانید ست کنید و باید به طرح و رنگ هر دو توجه کنید. کتانی اسپرت با شلوار جمع و جور و تنگ مناسب تر است. کتانی ورزشی نیز با شلوار گشاد، ست مناسب تری است.

 شلوار اسلش و ست کردن ان با کفش

ست با کت

شلوار اسلش را می توان با انواع کت چرمی، جین یا کاپشن ست و استفاده کرد. هرچند استفاده از اینها خیلی رایج نیست اما در برخی رنگ ها و مدل ها، ترکیب مناسبی به نظر می رسند. این ترکیب، رسمی تر از ترکیب های دیگر است و می توان در دورهمی های بیرون از آن استفاده کرد. در این ترکیب، باید توجه بیشتری به رنگ کت و شلوار داشت تا مناسب به نظر برسند. با این ترکیب، می توانید از کفش کتانی، ورزشی و بوت استفاده کنید.

 شلوار اسلش و کت